Start
Agresywne działania przerażonej sitwy Drukuj Email
Jest reakcja PiS na akcję ABW - niezalezna.plPo wejściu funkcjonariuszy Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego do siedziby „Wprost” głos w sprawie zabrał prezes PiS Jarosław Kaczyński. Nazywa on interwencję agentów ABW „skandaliczną”.

 

- Dzisiejsza skandaliczna interwencja funkcjonariuszy Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego w redakcji Wprost, to kolejny dowód na zupełną kompromitację rządu Donalda Tuska. Obecna ekipa rządząca jest w stanie posunąć się do wszystkiego, aby pozostać przy władzy – czytamy w oświadczeniu Prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

Specjalnie dla czytelników portalu niezalezna.pl publikujemy pełną treść oświadczenia Jarosława Kaczyńskiego:

Dzisiejsza skandaliczna interwencja funkcjonariuszy Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego w redakcji Wprost, to kolejny dowód na zupełną kompromitację rządu Donalda Tuska. Obecna ekipa rządząca jest w stanie posunąć się do wszystkiego, aby pozostać przy władzy. To co teraz robi władza to nic innego jak agresywne działania przerażonej sitwy, która przyłapana na łamaniu konstytucji i wszelkich standardów, panicznie boi się kolejnych publikacji prasowych na ten temat. Swoimi dzisiejszymi działaniami władza Donalda Tuska przyznała się do winy. PO nie cofa się dziś przed naruszaniem wolności słowa, tajemnicy dziennikarskiej i wszystkich tych wartości, które w wolnym świecie są podstawowymi zasadami.
 
Dlatego wszyscy, którym zależy na wolnej i demokratycznej Polsce powinni dziś stanowczo zaprotestować. Wzywam wszystkie siły polityczne, które chcą zatrzymać rządzącą dziś Polską skompromitowaną grupę, do działania i jak najszybszego odsunięcia od władzy Donalda Tuska.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości
Jarosław Kaczyński

ZA niezalezna.pl